2012 Facebook Hack Yeni yöntem B-261910-üye_ol

2012 Facebook Hack Yeni yöntem B-261910-üye_ol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2012 Facebook Hack Yeni yöntem

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Cinsiyet : Kadın Zodyak : Aslan Mesaj Sayısı : 182 Puan : 544 Doğum tarihi : 20/08/91 Nerden : BURSA İş/Hobiler İş/Hobiler : BİLGİSAYAR Lakap Lakap : HEDESA

2012 Facebook Hack Yeni yöntem Empty
MesajKonu: 2012 Facebook Hack Yeni yöntem   2012 Facebook Hack Yeni yöntem I_icon_minitimeC.tesi Mart 10, 2012 10:54 am

Arkadaşlar öncelikle fotoraflara bakınız.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu Yöntem Gayet Mantıklı bir yöntemdir Arkadaşlar Bildiğiniz Gibi şifremi unuttum Diyoruz Ve Yeni msn Adresi Seçemiyoruz E-posta adresini geri almakta zorluk yaşadığını öğrendiğimiz için üzgünüz. Bu durumda senin kim olduğunu ne yazık ki doğrulayamıyoruz veya sana giriş yapmaya çalıştığın Facebook hesabına erişim hakkı veremiyoruz. Facebook hesabına yeniden erişim kazanamayacağını saptarsak hesabındaki bilgileri gizleyebiliriz Diyor Bize
Bizde Şöyle Bir yöntem iLe Yola çıkalım 3 4 kez Yanlış şifre giriyoruz Bize Bir Metin Geliyor o kodu giriyoruz ve ardından Fotoraf geliyor kurbanın Fotoraf geldikten sonra Bu benim hesabim diyoruz Ve Ardından E postama Erişemiyorum Dedikten sonra Yeni Mail adresimizi Yaziyoruz aMa Kesinlikle Mail hesabina kayıtlı Başka bir facebook Hesabi oLmamalı 24 saat içinde Facebook sizin unutmayın kişisel Hack'a karşıyım

cheers cheers cheers
https://turkmegadosya.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yöntem -3
» sayfa kasma yöntem -1
» sayfa kasma yöntem -2 tavsiyemiz
»  Şekilli Msn Nickleri – Yeni Msn Nickleri
» Rage – 21 (2012)